Ere Klasse

LET OP!; Competitie gaat overĀ 7 wedstrijden, dan 1-4 2-3 halve finale over 2 wedstrijden dan 1 wedstrijd voor 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 spelen met behoud van punten nog een keer tegen elkaar, voor plek 5-6, 7-8

DatumThuisTijd/resultatenUitWedstrijd nr
2
1
3
4
7
6
5
8
11
12
10
9
14
15
13
16
17
19
18
20
21
24
22
23
27
26
25
28
33
29
34
30
35
31
36
32
37
38
PlaatsTeamP1P2P3P4P5P6P7P8P9P10Points
1Hyperion 1109796997100166
2Slagzin 10584868890156
3Waalwijk 19585493210146
4Interpolis 19536615300138
5Irene 1114724786545
5TIOS’51 1656561227545
7TIOS’51 2132146584741
8S.B.M. 1472344123333

Ere Klasse Spelers

RangSpelerTeamLicentieGespeeldGewonnen%
1Jeroen ChristiansenHyperion 1*A*1515100.00
2Peter van IwaardenHyperion 1*A*1515100.00
3Joost van MierHyperion 1*A*99100.00
4Jurgen WensHyperion 1*A*1818100.00
5Ramon ClijsenSlagzin 1*A*212095.24
6Frank StraatmanSlagzin 1*A*181477.78
7Marco VerhoevenIrene 1A9777.78
8Arie JanissenIrene 1B9777.78
9Henri TimmermansWaalwijk 1B181372.22
10Remko van OpstalTIOS’51 1A302170.00
11Bas van de BroekTIOS’51 2A9666.67
12Michiel WesterveldHyperion 1B3266.67
13Lars WiertsInterpolis 1A241562.50
14Maurice van den HovenWaalwijk 1A+211361.90
15Rick PrinsenIrene 1B211257.14
16Joep JonkersIrene 1A15853.33
17Daan van der HeijdenTIOS’51 2A12650.00
18Selma Straatman-PaetzelWaalwijk 1A12650.00
19Rob KoggelHyperion 1A18950.00
20Rick SchultenTIOS’51 2B15746.67
21Niek van RooyenS.B.M. 1B301446.67
22Robert LiaWaalwijk 1B18844.44
23Wesley DiependaalInterpolis 1A21942.86
24Patrick SpapensSlagzin 1A-12541.67
25Sander van de BroekTIOS’51 2B18738.89
26Jules LaarhovenTIOS’51 1B301136.67
27Wu.zhou XiaoIrene 1B24833.33
28Werner de CortSlagzin 1A6233.33
29Bram van den BergInterpolis 1B18633.33
30Mike van SpallSlagzin 1A6233.33
31Edwin KosterSlagzin 1A18633.33
32Dannie van ZwienenInterpolis 1B18633.33
33Edwin HeeferS.B.M. 1B6233.33
34Eline GeldermanTIOS’51 2B21733.33
35Kevin PijnenburgTIOS’51 2B9333.33
36Gert-Jan AlebeekWaalwijk 1B3133.33
37Geert-Jan PijnenburgS.B.M. 1B6233.33
38Rob van MierloTIOS’51 1B30826.67
39Gaby HuijsmansS.B.M. 1B15426.67
40Rob OostelbosS.B.M. 1B30723.33
41Jelte van BurenIrene 1B9111.11
42Sjaak van RaakTIOS’51 1B000.00
43Peter MolengraafIrene 1B300.00
44Stefanie DiependaalTIOS’51 2D600.00
45Erwin GoewieWaalwijk 1B900.00
46Ben MutsaersS.B.M. 1B300.00
47Ralph van AstenHyperion 1B300.00
Print Friendly, PDF & Email