Teams VJ2019

Vereniging Team Speler 1 Speler 2 Speler 3 Speler 4 Speler 5 Speler 6 Speler 7 Speler 8
Luto 1 Harry Vonk Frank Thomas Toine Rijnen Ton van Hees
Smash’84 1 Michel Klaassen Jan Stoop Corné Verdijk Rens Ververs
Smash’84 2 Linda Rosenbrand Antoon Pooters Anicia van Rooyen Arno Smulders
Smash’84 3 Hennie Balvers Theo Egging Jos Haenen Anja Smeels Ad Kroot Stefan Pot Ko Ververs Wen Dong (nieuw)
Slagvaardig 1 Mari van den Heuvel Safi Pamir Sylvia Swinkels Piet Groenland
Slagvaardig 2 Jaap Sulve Jo Aendenroomer Bert Jansen Marcel Hooijmaijers Piet Hooijmaijers
Hyperion 1 Jurgen Wens Jeroen Christianen Peter van Iwaarden Rob Koggel Ries van der Steen Michiel Westerveld
Hyperion 2 Ruben Smeets Dennis van Mier Mark Dragstra Kees Feijt Ralph van Asten Paul van den Berg
S.B.M. 1 Edwin Heefer Hans van Noije Gaby Huijsmans
S.B.M. 2 Geert-Jan Pijnenburg Ruud Heesbeen Ben Mutsaers Rob Oostelbos
S.B.M. 3 Danny Nils Graf Stefan de Bruin Tino van Amelsfoort
S.B.M. 4 Ronald van Hees Leon Pijnenburg Andre Pijnenburg
S.B.M. 5 Edwin Pigmans Mart Kuijpers Mbert Wagener Patrick Maas
S.B.M. 6 Etienne van Alphen Maarten Schalks Peter Janssen Frans Jong
S.B.M. 7 Hester Elissen Renee Wijermars Monique van Gestel Paul vn Lieshout Maikel van Dun Kristijan Civic
Slagzin 1 Ramon Clijsen Edwin Koster Patrick Spapens Mike van Spall Werner de Cort
Slagzin 2 Ronald Laureijssen Joost Poppelaars Joost van Eijk Paul van Berkel
Slagzin 3 Sjef van Iersel Theo Schulten Leon Koster
Slagzin 4 Amhed Elbazzaz Ton Koster Robert van Iersel Johan van de Laak Peter Hannink
Slagzin 5 Tjeerd de Koning Marc Behler Erik Schults Dennis Verhoeven
Slagzin 6 Corney Luijbregts Piet Schrikkenberg Frank Luijbregts
Slagzin 7 Guus van Oudheusden Maikel van Gorkom Gerrit Molenschot L.A. Vital Mart van Berkel
Interpolis 1 Wesley Diependaal Peter van Hassel Bram van den Berg Dannie van Zwienen Lars Wierts
Interpolis 2 Wil Grimmelius Jasper van Geffen Peter Spijkers Frans Paulissen Jan van Dalen
Interpolis 3 Wouter Smallegange Frank Hultermans Rob Hultermans Eduard Smolders Joost Buster
Interpolis 4 Patrick Lackin Henny Ligthart Nico Landsheer Mark Ligthart Kees van Loon
TIOS’51 1 Bas van den Broek Sander van den Broek Daan van der Heijden Eline Gelderman Rick Schulten Kevin Pijnenburg
TIOS’51 2 Christian Pattinama Stef Berendsen Hans van der Heijden Geert Jansen Emma Jacobs
TIOS’51 3 William van den Broek Peter van Hassel Roovers Pascal Narings Noëlle Mutsaers
TIOS’51 4 Eric Smits Ton Smits Wesley van Balkom Corrie Smits
SWAN 1 Maikel van Oirschot Rens van Zwieten Johan Meijer
SWAN 2 Frans van Iersel Antonio Ridderstap Hans Sneijders Hans van Zon
SWAN 3 Sjef Weijters Chillin Nicolaas Jan Willemsen Cees Vromans
SWAN 4 Ad Verschuren Giovanni Stokkermans Bart Trompenaars Rob in ’t Ven Bas in ’t Ven
Tlbria 1 Marc de Brouwer Rene Ooms Godwin Okobhagu
Tlbria 2 Martijn Rupert Frouke Hermens Ronald Sparidaens Anneke van den Hoven
Den Bolder 1 Wendy Schapers Peter van Lieshout Marie Kerst
Den Bolder 2 Edwald Heijkant Peter Heijmans Frank Berens Piet Hoefmans Joop Haast
Den Bolder 3 Hans Vogels Miranda van Lieshout-Schapers Martijn Lommers Mart van Hooren Richard Smits
Waalwijk 1 Frank Straatman Henri Timmermans Maurice van den Hoven Robert Lia
Waalwijk 2 Frank van Logten Gert-Jan Alebeek Stefan Robben Luck van Wanrooy Dennis van Hoorn
Waalwijk 3 Corne van Dun Martijn Hermse Ronald Kamps Berry Timmermans Fabian Timmermans
Waalwijk 4 Nick Christophe Geza Gritto Marcel Ijpelaar Theo de Laat Wesley van der Pol
Waalwijk 5 Bjorn de Graaff Jepser Ijpelaar Yannick Kuijpers Kees van Vugt Maurice van Alebeek (nieuw)
Waalwijk 6 Tiny van Delft Joop Verhoeven Arno Heijkoop Francis van Woensel
Waalwijk 7 Arnold Timmermans Rob Jansen Bianca de Kort Karin van Dun
Waalwijk 8 Wim Muskens Ad Pullens Hanny Pullens Rini Soeters
Waalwijk 9 Gerard Loonen Bram Damen Sebastiaan de Jong Frits Oome Hans de Vaan John Kortekaas
Waalwijk 10 Anneke Kokx Cees Kroeze Miranda Kuijpers
Waalwijk 11 Walter Dingemans Jan Quirijns Bas Schuurmans Omar Abosli Anniemieke de Haan Dennis Musch Peter Mijnders Mohammad Alhalabieh
Irene 1 Rick Prinsen Joep Jonkers Arie Janissen
Irene 2 Remco van Opstal Rob van Mierlo Mark van de Pol Stefan Smits Marco Verhoeven
Irene 3 Xiao Wu Zhou Stefanie Diependaal Patrick Mols Martin Coolen Rudi Hendriks
Irene 4 Wout Klute Rene van de Rijt Francois Wagenaar Peter Molengraaf
Irene 5 Raymon Batten Sander van Elderen Tim van Elderen Wil de Kok Tamara Jacobis
Print Friendly, PDF & Email