Tilburg cup/gossima trofee 2 2019

Teams locatie,speeldag en starttijd

Team Locatie Dag Tijd
Hyperion 2 Irene Donderdag 20:00
TIOS’51 1 TIOS Woensdag 20:00
Irene 1 Irene Donderdag 20:00
Waalwijk 2 Waalwijk Donderdag 20:15
Irene 3 Irene Donderdag 20:00
Slagzin 1 Slagzin Vrijdag 20:15

Spelers en licenties per team

Team Naam Licentie
Hyperion 2 Peter van Iwaarden A+
Hyperion 2 Rob Koggel A
Hyperion 2 Sander van de Broek A
Hyperion 2 Eline Gelderman B
TIOS’51 1 Sjord v.d. Heiden A
TIOS’51 1 Bas van den Broek A
TIOS’51 1 Rick Schulten B
Irene 1 Peter van Hassel A+
Irene 1 Paul van den Berg B
Irene 1 Kim van Gorp B
Irene 1 Susan van Herp C
Waalwijk 2 Fabian Timmermans B
Waalwijk 2 Martijn Hermse B
Waalwijk 2 Berry Timmermans B
Irene 3 Mark van de Pol A
Irene 3 Rob van Mierlo A
Irene 3 Stefan Smits A
Irene 3 Kevin Pijnenburg B
Slagzin 1 Edwin Koster A
Slagzin 1 Sjef van Iersel C
Slagzin 1 Ahmed Elbazzaz C
Slagzin 1 Leon Koster C
Slagzin 1 Ton Koster D

Schema

Wedstrijdnr Datum Thuis Uit
16 9 mei Hyperion 2 TIOS’51 1
17 9 mei Irene 1 Waalwijk 2
18 9 mei Irene 3 Slagzin 1
19 15 mei TIOS’51 1 Slagzin 1
20 16 mei Hyperion 2 Irene 1
21 16 mei Waalwijk 2 Irene 3
22 31 mei Slagzin 1 Waalwijk 2
23 23 mei Irene 1 TIOS’51 1
24 23 mei Irene 3 Hyperion 2
25 29 mei TIOS’51 1 Irene 3
26 28 mei Hyperion 2 Waalwijk 2
27 28 mei Irene 1 Slagzin 1
28 7 juni Slagzin 1 Hyperion 2
29 6 juni Waalwijk 2 TIOS’51 1
30 6 juni Irene 3 Irene 1

Tilburg cup (wedstrijden)

Nr Team 1 2 3 4 5 6 Totaal Stand
1 Hyperion 2 4 1 5 5 5 8 1
2 TIOS’51 1 1 2 4 2 5 4 4
3 Irene 1 4 3 2 0 4 6 3
4 Waalwijk 2 0 1 3 2 5 4 5
5 Irene 3 0 3 5 3 5 8 2
6 Slagzin 1 0 0 1 0 0 0 6

Gossima trofee (punten)

Nr Team 1 2 3 4 5 6 Totaal Stand
1 Hyperion 2 222,8 203,3 216,7 199,6 211,3 1053,8 2
2 TIOS’51 1 164,7 218,9 200,3 183,2 212,8 979,9 6
3 Irene 1 219,3 191,5 214,1 235,9 210,8 1041,6 3
4 Waalwijk 2 214 192,9 181 207,6 210,4 1005,9 4
5 Irene 3 195,3 188 203,9 192,6 209,6 989,4 5
6 Slagzin 1 262,7 267,1 246,3 234,8 240,6 1251,5 1
Print Friendly, PDF & Email